Педагогічний колектив

Дата: 20 серпня 2021 о 16:41, Оновлено 3 травня 2023 о 13:54

Комунальний заклад "Домаська гімназія" Лозівської міської ради Харківської області був відкритий 01.09.2011 року рішеннями сесій Лозівської міської ради від 28.04.11 № 213, від 24.06.11 № 273 на базі Домаської загальноосвітньої школи яка була створена у 1931 році. Головною метою гімназії є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття обов’язкової дошкільної освіти дітьми дошкільного віку та базової середньої освіти. На базі закладу працюють гуртки від СЮНу та БДЮТу та 9 шкільних бюджетних гуртків. На базі закладу з 01.09.2017 року відкрито класи з інклюзивним навчанням для учнів з особливими потребами. Організовано індивідуальне навчання. Функціонує одна група продовженого дня для учнів 1-4 класів. З 2019 року функціоноють ресурсна та сенсорна кімната.

У закладі працює висококваліфікований педагогічний колектив. Серед 22 педагогів: 2 вчитель-методист, 7 старший вчитель, 12 педагоги мають вищу кваліфікаційну категорію, 2 – першу, спеціаліст ІІ категорії – 5, спеціалістів – 3. В штаті закладу є вчитель логопед-дефектолог, практичний психолог та соціальний педагог.

Педагогічний колектив

Колектив працює над єдиною методичною проблемою:

“Соціалізація особистості через розвиток професійної компетентності вихователів і педагогів, на засадах створення сприятливого освітнього середовища”.

"Формування життєвої компетентності – передумова підвищення якості освіти школярів в умовах упровадження Державного стандарту початкової та основної школи”.

У школі працює чотири методичних об’єднання:

• вчителів початкових класів;
  • класних керівників;
  • суспільно-гуманітарного напряму;
  • природничо-математичних дисциплін.

Однією з форм роботи з педагогічними кадрами є міські методичні об′єднання, вчителі закладу приймали активну участь в їх роботі.

Даниленко С.О. вчитель фізичної культури, є керівником ММО вчителів фізичної культури. У2016 році нагороджений нагрудним знаком "Відмінник освіти".

Традиційною є участь учнів у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах: математичному конкурсі «Кенгуру» взяли участь 25 учнів, історичному «Лелека» - 6 учні, з української мови «Соняшник» 18 учнів. Активно відгукнулися школярі на участь у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика та Т.Шевченка, в шкільному етапі брали участь 12 учнів, з них у міському – 5 учнів.

В закладі функціонує шкільна їдальня, гарячим харчуванням охоплені учні 1-9 класів.

У 2019 році заклад здобув перемогу в обласному конкурсі міні-проєктів "Разом в майбутнє".